Hevesen rendezték meg a Kölcsey Ferenc Megyei Nyelvi Versenyt, melyen iskolánk 6. és 8, évfolyamáról összesen 8 tanuló vett részt. Kettő tanuló kiváló eredményt ért el. Berger Anasztázia Viktória 6.b osztályos tanuló második, Tóth Réka 8.b osztályos tanuló harmadik helyezést ért el. A díjazott tanulók egy könyvet és egy névre szóló emlékplakettet kaptak. Felkészítő tanáruk Tarnóc Dániel Richárd tanár úr volt. Gratulálunk a szép eredményekhez a tanár úrnak és a gyerekeknek is, akik teljes szívvel és odaadással készültetek a versenyre. Bízunk benne, hogy sikereik a jövőben is folytatódnak.

Szeretnénk megköszönni Mudriczki József Polgármester Úrnak, hogy lehetővé tette a versenyre történő utazást.