2021. október 19-én kedden került sor a mezei futóbajnokság Heves megyei döntőjére Gyöngyös-Pipishegy Repülőtéren. A megyei döntőn a következő csapatok képviselték iskolánkat:

• lány csapat tagjai: Csortos Szimonetta, Halász Boglárka, Halász Katinka, Spanyúr Dorka, Boromisza Flóra
  • fiú csapat tagjai: Les Koppány Torda, Oláh Zsolt Levente, Suha Ádám, Zám Zalán

A II. korcsoportos (2011-2012) lányoknak 1,5 km-es távot kellett teljesíteniük. A nagyon erős mezőnyben a 4. helyen Halász Boglárka, az 5. helyen Halász Katinka végzett.

Az országos döntőre az első négy helyezett jutott tovább, így iskolánkat Halász Boglárka képviselheti az országos döntőben, melynek időpontja 2022. április 6.

Gratulálunk minden versenyzőknek, büszkék vagyunk rájuk! Boginak pedig sok sikert kívánunk a döntőre, szurkolunk neki!

Köszönjük a Vince János Polgármester Úrnak a segítségét a szállításban.